Moto stojan GPKr

Kód: GPKR
2 849 - Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Přední pojízdný motostojan s adaptérem do tunelu krku řízení

*neaktualizované fotografie - stojan je jižtaké kompletně ohýbaný

 

Detailní informace

Doručení zdarma
na míru
Garance Kality

Detailní popis produktu

Tenhle motostojan nám umožňuje zcednout motorku za tzv. brýle. Čep adaptéru se vsouvá do otvoru v tunelu krku řízení.

Narozdíl od konkurenčních výrobců soustružíme čep přesně na míru dané motore, pro kterou zákazník stojan kupuje. Tím zamezíme vziku nežádoucích úhlů a motorka je na adaptéru posazena tak, že se adaptér neopírá o masku motocyklu.

Čepy soustružíme od minimálního průměru 12mm. Pro tenší průměry 12 - 16mm používáme chromidové tyče s velmi vysokou pevností, aby jsme eliminovali nebezpečí ohnutí čepu při zvedání motocyklu, kdy při příliš prudkém pohybu vzniká příliš vysoký nápor na stojan a může dojít k jeho poškození i selhání.

Čepy jsme testovali na velmi vysoké zatížení. 12 mm se nám ohl až při 450kg přímého zatížení (ne rozložené váhy jako s motocyklem)  Čep o průměru 16mm nám bezpečně fungoval při 650kg. Na větší zátěž jsme již netestovali.

 

Špičkové provedení pojízdných stojanů pro motorky s kadením důrazu na kvalitu zpracování i kvalitu materiálu nám umožňuje zaručit se za fungování na velmi dlouhou dobu.

Konstrukce stojanů je navržena a praxí testována tak, aby použití stojanu zaručovalo bezpečnost při použití a zároveň co nejvyšší pohodlnost. Úhly a délky stojanů dovolují velmi lehké zvednutí motocyklu do parkovací polohy a jednoduchou manipulaci v různém prostoru. Otáčení a parkování motocyklu je velmi snadné i v poměrně úzké místnosti.

Dostatečné zvednutí motocklu dovoluje i velmi pohodlnou údržbu motocyklu, čišťení řetězu a jiných částí, i bezpečné demontování ráfku a následné přesunutí motocyklu.

Z hlediska bezpečnosti je také parkování motocyku na pojízdném stojanu velmi výhodné. Při neopatrné manipulaci kolem motocyklu v drtivé většině nedojde k převrácení, ale pouhému posunutí motocyklu.

Všechny materiály jsou voleny tak, aby konstrukce byla co nejpevnější a odolala i většímu zatížení či krátkodobému překročení maximální konstrukční garantované nosnosti.

Všechny stojany je možné na přání modifikovat přesně pro určený motocykl.

Více informací na tel: +420 774 817 860

Pište i na WhatsApp

Doplňkové parametry

Kategorie: S adaptérem do tunelu krku řízení
Záruka: 5 LET
Hmotnost: 8 kg
? Nosnost: motorka do 400kg
? Čep: 12 - 30mm
Materiál: Ohýbaný jekl 30x30x2mm
? Adaptéry: Závitnice M16 pevnost 8.8
Povrch: Práškový polyester - černá mat
Kolečka: S polyuretanovými běhouny a pozinkovaným tělěm - otočná 360°

Ukázka