Pohodlí i bezpečnost

Naše motostojany jsou inovací, která Vám přinese bezpečnost a praktičnost v jednom balení. Díky kolečkům, která jsou součástí našich stojanů, si můžete být jisti, že Váš motocykl zůstane v bezpečí. Ať už při údržbě nebo parkování. Stojany s kolečky jsou výberná prevence proti náhodným nárazům. Když do motorky žďuchnete, motorka se nepřevrátí jako na obyčejných stojanech, ale pouze se posune. To znamená, že vaše motorka bude stále v bezpečí.

A nejenom to, naše stojany a jejich kolečka jsou, díky zvoleným materiálům, odolné proti chemii, benzínu a všem nástrahám, které je může ve Vaši garáži potkat. Takže i kdyby se něco rozlilo, naše stojany a jejich kolečka budou stále v perfektním stavu.

A co je možná ještě důležitější, naše stojany jsou velmi praktické pro úklid. Už se nemusíte trápit s tím, že byste museli sundat motorku ze stojanů aby jste si pod ní zametli. Díky našim kolečkům můžete motorku snadno posunout na jiné místo a zase vrátit, aniž by jste ji sundávali ze stojanů.

S Motostojany máte vše, co potřebujete pro bezpečnost, odolnost a pohodlí. Vyberte si nebo nás kontaktujte ať Vám pomůžeme se správným výběrem a objednejte si svůj stojan ještě dnes. Vaše motorka si to zaslouží.

 

Pro představu jak moc věřím svému produktu, který s klidným svědomím nabízím i Vám zde vkládám tohle krátké video s mojí vlastní motorkou.

" allowfullscreen="allowfullscreen">

 

Info@motostojany.cz

+420 774 817 860