Proč naše motostojany

Proč vybrat naše stojany pro motorku ?

 

Odpověď být jednodušší nemůže.      KVALITA !

Stojany vyvýjíme již řádku let pomocí zpětné vazby zakazníků. Místo snahy snížit náklady na výrobu pomocí snížení kvality materiálu a podobně, se snažíme nabídnout zákazníkovi výbornou investici v podobě nejkvalitnějších stojanů na našem trhu. Nebojíme se zaručit za bezchbyné fungování léta.

Nejvýřečnější je počet reklamací našich stojanů. Proti téměř osmi tisícům zákazníků, máme tři reklamace. Ano čtete správně. Tři případy skryté vady materiálu, ze kterého byly stojany vyrobeny.

 

Stojany úmyslně vyrábíme z jednoho kusu. Není pak možné, aby se stojany začaly klížit pod váhou motocyklu hned po prvním použití. Respektivě : naše stojany se nezačnou klížit ani po tisíctém použití.

Materiál stojanů je vyloženě předimenzovaný. Možná neušetříme na materiálu, ale Jekl 30x30 x2mm je pevnější než hliníková tenkostěnná trubka a adaptéry z pevnostní oceli se neohnou ani při extrémní zátěži. Klidně motorku dejte na stojan a vyfoťte a na ní i s kamarádem.

Povrch stojanů je také velmi kvalitně ošetřen. Zvolili jsme nejkvalitnější práškovou polyesterovou fasádní barvu, která se u nás dá sehnat. Povrch je díky tomu velmi odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům.

 

Polyuretanové kolečka !

Drtivá většina napodobitelů či konkurenčních vyrobců zvolila pro stojany kolečka s gumovými běhouny. Opět je to šetření na materiálech.

My jsme zvolili polyuretan, který můžete používat v garáži bez obavy ze zničení. Vydrží jak drsný povrch, tak i drsné zacházení a hlavně polyuretanové běhouny nezničí ani benzín, nebo čistící přípravky či jiné chamikálie, po kterých se guma rozpadá ve vteřinách.

 

Proč jekl a ne trubka ??

Důvodem je pevnost. Provrtáme li trubku, snížíme její pevnost  lomu v provrtaném místě o 40%. Vezmeme li ještě v potaz, že stojan je z tenkostěnné trubky 0,7mm, někdy i 0,5mm , hned nám musís být jasné, že se tenhle stojan zaručeně časem zlomí. Ve většiě případů zrovna pod motorkou.

Provtráme li hranetý jekl, jeho pevnost lomu v provrtaném místě se sníží o pouhých 8%  Přidáme li fakt, že stojany děláme zjeklu 30x30mm se stěnami 2mm máme jistotu, že z takového materiálu vydrží mnohonásobně vyšší zátěž než stojany konkurenčních výrobců, kteří snižují náklady na výrobu šetřením na materiálech.