Moto stojan GBLRol

Kód: GBLROL
2 379 - Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Zadní prodloužený pojízdný moto stojan s adaptéry pod rolny

 

Detailní informace

Doručení zdarma
na míru
Garance Kality

Detailní popis produktu

 

Tenhle moto stojan je určen pro motorky, které mají technické prvky za zadnímm kolem. Stojan je znatelně delší, takže se mezi pneumatiku a rukojeť stojanu bleze delší nižší blatník, nebo držák registrační značky.

Také je vhodný pro těžší motocykly. Díky delší konstrukci je výrazně pohodlnější zcedání způsobené větší pákou.

 

Špičkové provedení pojízdných stojanů pro motorky s kadením důrazu na kvalitu zpracování i kvalitu materiálu nám umožňuje zaručit se za fungování na velmi dlouhou dobu.

Prodloužený stojan nejen ještě znatelně usnadní zvednutí motocyklu, ale vyhybá se i problémům spojeným se zavazející nízkou zadní částí motocyklu, blatníku či držákem RZ.

Konstrukce stojanů je navržena a praxí testována tak, aby použití stojanu zaručovalo bezpečnost při použití a zároveň co nejvyšší pohodlnost. Úhly a délky stojanů dovolují velmi lehké zvednutí motocyklu do parkovací polohy a jednoduchou manipulaci v různém prostoru. Otáčení a parkování motocyklu je velmi snadné i v poměrně úzké místnosti.

Dostatečné zvednutí motocklu dovoluje i velmi pohodlnou údržbu motocyklu, čišťení řetězu a jiných částí, i bezpečné demontování ráfku a následné přesunutí motocyklu.

Z hlediska bezpečnosti je také parkování motocyku na pojízdném stojanu velmi výhodné. Při neopatrné manipulaci kolem motocyklu v drtivé většině nedojde k převrácení, ale pouhému posunutí motocyklu.

Všechny materiály jsou voleny tak, aby konstrukce byla co nejpevnější a odolala i většímu zatížení či krátkodobému překročení maximální konstrukční garantované nosnosti.

Všechny stojany je možné na přání modifikovat přesně pro určený motocykl.

 

Více informací na tel: +420 774 817 860  (můžete psát i na WhatsApp)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S adaptéry pod rolny
Záruka: 5 LET
Hmotnost: 5.5 kg
Nosnost: 300kg
Povrch: Práškový polyester - černá mat
Materiál: Ohýbaný jekl 30x30
Adaptéry: Závitnice M14 pevnost 8.8
Kolečka: Pouretanové běhouny a pozinkované tělo - otočná 360°

Zadní pod rolny