Zadní moto stojan GPLSt

Kód: GPLST2
ZDARMAZDARMA
stojan na motorku adaptery L pojizdny motostojan prodlouzeny 1
2 479 - Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Zadní prodloužený pojízdný moto stojan s adaptéry L pod kyvnou vidlici

Detailní informace

Doručení zdarma
na míru
Garance Kality

Detailní popis produktu

Špičkové provedení pojízdných stojanů pro motorky s kadením důrazu na kvalitu zpracování i kvalitu materiálu nám umožňuje zaručit se za fungování na velmi dlouhou dobu.

Prodloužený stojan nejen ještě znatelně usnadní zvednutí motocyklu, ale vyhybá se i problémům spojeným se zavazející nízkou zadní částí motocyklu, blatníku či držákem RZ.

Konstrukce stojanů je navržena a praxí testována tak, aby použití stojanu zaručovalo bezpečnost při použití a zároveň co nejvyšší pohodlnost. Úhly a délky stojanů dovolují velmi lehké zvednutí motocyklu do parkovací polohy a jednoduchou manipulaci v různém prostoru. Otáčení a parkování motocyklu je velmi snadné i v poměrně úzké místnosti.

Dostatečné zvednutí motocklu dovoluje i velmi pohodlnou údržbu motocyklu, čišťení řetězu a jiných částí, i bezpečné demontování ráfku a následné přesunutí motocyklu.

Z hlediska bezpečnosti je také parkování motocyku na pojízdném stojanu velmi výhodné. Při neopatrné manipulaci kolem motocyklu v drtivé většině nedojde k převrácení, ale pouhému posunutí motocyklu.

Všechny materiály jsou voleny tak, aby konstrukce byla co nejpevnější a odolala i většímu zatížení či krátkodobému překročení maximální konstrukční garantované nosnosti.

Všechny stojany je možné na přání modifikovat přesně pro určený motocykl.

Více informací na tel: +420 774 817 860

Pište nám klidně i na WhatsApp

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S adaptéry tvaru L pod kyvnou vidlici
Záruka: 5 LET
Hmotnost: 4.9 kg
Nosnost: 400kg
Adaptéry: Závitnice M16 pevnost 8.8
Materiál: Ohýbaný jekl 30x30x2mm
Povrch: Práškový polyester - černá mat
Kolečka: S polyuretanovými běhouny a pozinkovaným tělěm - otočná 360°

Zadní L