Moto stojan GPVal

Kód: GPVAL
2 449 - Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Přední pojízdný moto stojan s válcovými adaptéry

 

Detailní informace

Doručení zdarma
na míru
Garance Kality

Detailní popis produktu

Přední a nejlepší produkt naší firmy. Řádku let se tenhle moto stojan vyvýjel do podoby, kterou má nyní. Velmi pevný moto stojan z jednoho kusu materiálu, který se nikdy nerozklíží ani neohne i pod velmi těžkým motocyklem. Konstrukce stoanu je testována až na 800kg. S pojezdovými kolečky jsme stojany podrobili váhovému testu přes půl tuny. Proto garantujeme nosnost do 400kg motocyklu.

Adaptéry motostojanu jsou vyrobeny ze závitnice z pevnostní oceli 8.8 o průměru 16mm, což vylučuje ohnutí či jiné selhání.

 

Špičkové provedení pojízdných stojanů pro motorky s kadením důrazu na kvalitu zpracování i kvalitu materiálu nám umožňuje zaručit se za fungování na velmi dlouhou dobu.

Konstrukce stojanů je navržena a praxí testována tak, aby použití stojanu zaručovalo bezpečnost při použití a zároveň co nejvyšší pohodlnost. Úhly a délky stojanů dovolují velmi lehké zvednutí motocyklu do parkovací polohy a jednoduchou manipulaci v různém prostoru. Otáčení a parkování motocyklu je velmi snadné i v poměrně úzké místnosti.

Dostatečné zvednutí motocklu dovoluje i velmi pohodlnou údržbu motocyklu, čišťení řetězu a jiných částí, i bezpečné demontování ráfku a následné přesunutí motocyklu.

Z hlediska bezpečnosti je také parkování motocyku na pojízdném stojanu velmi výhodné. Při neopatrné manipulaci kolem motocyklu v drtivé většině nedojde k převrácení, ale pouhému posunutí motocyklu.

Všechny materiály jsou voleny tak, aby konstrukce byla co nejpevnější a odolala i většímu zatížení či krátkodobému překročení maximální konstrukční garantované nosnosti.

Všechny stojany je možné na přání modifikovat přesně pro určený motocykl.

 

Více informací na tel: +420 774 817 860

Můžete psát i prostřednictvím WhatsApp

Doplňkové parametry

Kategorie: S válcovými adaptéry pod třmeny
Záruka: 5 LET
Hmotnost: 4.9 kg
Nosnost: 400kg
Adaptéry: Závitnice M16 pevnost 8.8
Materiál: Ohýbaný jekl 30x30x2mm
Povrch: Práškový polyester - černá mat
Kolečka: S polyuretanovými běhouny a pozinkovaným tělěm - otočná 360°

Přední s válcovými adaptéry

Ukázka